تصویر شماره  رنگ پرطرفدار طوسی در دکوراسیون منزل
معماری و دکوراسیون

رنگ طوسی در واقع رنگی خنثی از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید است که به خوبی می تواند با بیشتر رنگ ها ترکیب شود. امروز می خواهیم ترکیب رنگ پرطرفدار طوسی در دکوراسیون را با هم بررسی کنیم.

۱. ترکیب رنگ طوسی با زرد در دکوراسیون

یکی از پر طرفدار ترین ترکیب رنگ ها در دکوراسیون منزل ترکیب رنگ طوسی با زرد است. در چنین ترکیبی بهتر است رنگ طوسی رنگ زمینه باشد و زرد رنگ مکمل و جزئی برای روح بخشیدن و دلنشین کردن بیشتر فضا. به طور مثال رنگ طوسی را برای کاناپه انتخاب کنید و کوسن ها به رنگ زرد اما محدود انتخاب شوند.

۲. ترکیب رنگ طوسی با قهوه ای در دکوراسیون

رنگ طوسی به دلیل خنثی بودن فضای پیرامون را سرد جلوه می دهد. ترکیب رنگ قهوه ای با طوسی می تواند فضای دکوراسیون شما متعادل تر کند و گرمای منحصر به فردی به فضای شما ببخشد.

۳. ترکیب رنگ طوسی با طوسی در دکوراسیون

با استفاده از طیف رنگی طوسی در فضای خود می توانید به سادگی آرامش را مهمان فضای خود کنید.می توان با استفاده از رنگ های سیر و روشن طوسی فضا را از حالت مرده تبدیل به فضایی پویا اما با آرامش نسبی کرد. حضور جزئی رنگ های سبز و آبی شفاف این پویایی را دو چندان می کند. 

۴. ترکیب رنگ طوسی با آبی در دکوراسیون

اگر می خواهید رنگ های سال ۲۰۱۶ را به دکوراسیون منزل خود بیاورید حتما در  ترکیب رنگ های خود طوسی را جای دهید.  می توان با اضافه کردن چند کوسن و لوازم دکوری با تم رنگ آبی در یک زمینه ی طوسی دکوراسیونی منحصر به فرد خلق کرد. 

۵. ترکیب رنگ طوسی با سفید شیری در دکوراسیون

اگر شما به دنبال یک دکوراسیون با تم رنگی لطیف و در عین حال خاص و قوی هستید پیشنهاد من به شما انتخاب ترکیب رنگ طوسی با سفید شیری در دکوراسیون است. توجه داشته باشید که در تمام ترکیب رنگ های ذکر شده، رنگ طوسی به عنوان رنگ زمینه و غالب و سایر رنگ ها به عنوان رنگ مکمل و ثانویه مطرح شده است. 

۶. ترکیب رنگ طوسی با سفید خالص در دکوراسیون

 استفاده از رنگ سفید خالص با طوسی می تواند فضای دکوراسیون شما را تا حد زیادی روشن کند. استفاده از رنگ چوب در کنار این ترکیب تا حد زیادی می تواند تعادل را در فضای داخلی شما به جود آورد.

۷. ترکیب رنگ طوسی با سبز در دکوراسیون

با استفاده از رنگ سبز به سادگی می توانید به فضایی با دکوراسیون طوسی سرزندگی وطراوت ببخشید، این ترکیب رنگ منحصر به فرد می تواند هم در فضای داخلی و هم در نمای خارجی ایجاد شود و جلوه ی منحصر به فردی برای شما به وجود آورد. برای جلوه ی بیشتر این ترکیب رنگ بهتر است از رنگ سبز متمایل به زرد استفاده کنید.

۸. ترکیب رنگ طوسی با صورتی کم رنگ در دکوراسیون

ترکیب رنگ طوسی و صورتی کم رنگ یکی از پر طرفدارترین ترکیب رنگ ها به خصوص برای اتاق دختران نوجوان و یا تازه عروس ها می باشد.

۹. ترکیب رنگ طوسی با نارنجی در دکوراسیون 

ترکیب رنگ طوسی با نارنجی یکی از بهترین ترکیب رنگ ها برای انرژی بخشی به فضای داخلی شما محسوب می شود. همچنین این ترکیب رنگ برای فضاهایی مانند اتاق کودک نیز ترکیب رنگی منحصر به فردی محسوب می شود.

۱۰. ترکیب رنگ طوسی با بنفش در دکوراسیون

ترکیب رنگ طوسی با بنفش یکی از ترکیب رنگ های لوکس است که برای دکوراسیون هایی به سبک کلاسیک بسیار مناسب می باشد. توجه داشته باشید در چنین ترکیبی رنگ بنفش بهتر است بنفش ارغوانی باشد و برای طوسی از ترکیب طوسی های سیر و روشن استفاده کنید تا ظاهر منحصر به فردی به فضای دکوراسیون شما ببخشد.  

 

 

مطالب مرتبط درباره رنگ در دکوراسیون داخلی


 

 

 

 

 

 

منبع: چیدانه

======================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

بسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

چیدمان اتاق خواب کوچک

برای کسانی که اتاق خواب کوچک دارند دغدغه ی اصلی چیدمان اتاق خواب می باشد. اینکه با چه ترفند و روشی بتوانیم کوچک بودن اتاق را به چشم نیاوریم و ...

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...

انواع تهویه مطبوع