خانه های کوچک امروزی ما را وادار به استفاده بهینه از تمام بخش ها و قسمت های خود می کند، اگر به فضای اطراف خود نگاه کنید فضاهای زیادی می یابید که بسیار مقرون به صرفه می توانید از آن برای فضاسازی و طبقه بندی و نظم دهی دکوراسیون خود استفاده کنید. استفاده از فضاهای عمودی مانند درب ها و دیوارها یکی از راه حل های بزرگ تر کردن فضاهای داخلی تان می باشد،

امروز در  می خواهیم به بررسی یکی از پر کاربردترین وسایل نظم دهی خانه های کوچک یعنی جالباسی پشت دری به پردازیم پس با ما همراه باشید تا ایده های مختلف طبقه بندی و نظم دهید

جالباسی پشت دری فلزی ساده ترین و کم هزینه ترین جالباسی ها که می توانید آن ها را برای فضای پشت درب خود انتخاب کنید و لباس های روز مره خود را با کمک آن مرتب کنید همین جالباسی پشت دری است که جایگزین مناسبی برای جالباسی های ایستاده می باشد.جالباسی های پشت دری فقط محدود به طبقه بندی و نظم دهی البسه نمی باشد بلکه می توانید با کمک آن ها انبوهی از کفش های خود را سر و سامان بدهید کافی است کمی خلاقیت داشته باشید و این جالباسی خاص را خودتان بسازید.به جالباسی فلزی را می توانید کاربرد متفاوت ببخشید و برای نظم بخشیدن به لوازم و تحریر و یا ابزار خود استفاده کنید. و یا حتی از آن برای جای دادن لباس های کوچک خود استفاده کنید و ظاهر منحصر به فردی به آن ببخشید.

جالباسی پشت دری پلاستیکی به لحاظ انعطاف پذیری و ارزان قیمت بودن پلاستیک ها پر طرفدارتند و در انواع مختلفی در بازار عرضه می شوند. به سادگی می توانید با توجه به حجم و نوع استفاده آن یکی از انواع مناسب آن را انتخاب کنید و به لباس های خود نظم ببخشید.

توجه داشته باشید که جالباسی های پلاستیکی از مقاومت کمتری نسبت به انواع فلزی خود دارند پس در زمان انتخاب نوع مرغوب و باکیفیت آن را تهیه کنید تا مدت طولانی تری از آن استفاده کنید.

جالباسی های ترکیبی بهترین گزینه برای پشت درب ها محسوب می شود، این نوع از جالباسی ها که در بازار رایج اند را می توانید برای فضای پشت درب حمام ها و اتاق خواب ها استفاده کنید و لوازم و وسایل خود را نظم ببخشید.

جالباسی پشت دری پارچه ای این جالباسی ها به لحاظ سبک بودن بدنه برای نصب روی انواع درب مناسب می باشد، همان طور که در تصویر می بینید انتخاب چنین جالباسی برای نظم بخشیدن به اسباب بازی و یا لباس های کوچک بچه ها در اتاق کودک بسیار هوشمندانه بوده است.هنگرهای پارچه ای گونه ی پرطرفدار دیگری برای نظم دهی و طبقه بندی وسایل و لوازم شما می باشد، این هنگرها به طبقات سبک پارچه ای متصل است و ظاهر ساده ی آن مناسب برای فضای داخلی کمد و انبارهای شما می باشد.

جالباسی پشت دری هنگرهااین هنگرها جایگزین مناسبی برای جالباسی پشت دری و جالباسی های ایستاده می باشد. که به سادگی می توانید آن ها را داخل درب کمد و یا انبارها خود نصب کنید و لوازم و وسایل خود را با کمک آن نظم ببخشید.حتی می توانید یکی از این جالباسی های پشت دری را بسازید کافی است همانند تصویر ازیک چوب رختی محکم و چند حلقه پلاستیکی استفاده کنید و به لباس های سبک خود نظم و ترتیب ببخشید.

 

 

 

 

 

منبع: چیدانه

===========================================================

جهت درج رپورتاژ آگهی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

یسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان