رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن و تجارت خراسان شمالی، امین قربانی گفت: نمایشگاه صنعت ساختمان در بجنورد مرکز استان با 70 غرفه از 1 لغایت 5 شهریور ماه سال جاری  به مدت 5 روز در محل نمایشگاه بین‌المللی واقع در تخته ارکان برای بازدید عموم برپاخواهدشد .

وی افزود: با توجه به رکود بازار مسکن بسیاری از فعالین عرصه ساخت و ساز دچار مشکل شده اند و لزوم ایجاد فضا و بستر سازی جهت تعامل و ارتباط نزدیک میان تولیدکنندگان و فعالان با متقاضیان کالاها و خدمات در حوزه صنعت ساختمان، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف جهت ایجاد رونق در این صنعت را ضروری می‌نماید.

قربانی هدف از برگزاری  این نمایشگاه را معرفی آخرین توانمندی‌ها و فناوری‌ها در عرصه صنعت ساختمان و صنایع وابسته، بسترسازی جهت تبادل تجربیات و تعامل اطلاعات میان مشارکت‌کنندگان و نیز ایجاد فرصت مناسب برای تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات جهت ارتباط با مخاطبان ذکر کرد.

وی افزود: کالاهای عرضه شده در این نمایشگاه  شامل  انواع سیستم‌های گرمایشی، محصولات نماهای داخلی و بیرونی ساختمان‌ها، مصالح و سنگ‌های ساختمانی، پوشش‌های سقف و دیوار، کاشی، سرامیک؛ تاسیسات، لوله اتصلات و شیرآلات، درب ضدسرقت، پنجره دوجداره، تیرچه، یونولیت، سازه‌های ساختمانی، تجهیزات آشپزخانه، حمام و سونا، خدمات فنی و مهندسی است.

قربانی گفت: در این نمایشگاه غرفه‌داران از استان‌های مختلف کشور از جمله فروشندگان و تولیدکنندگان استان‌های تهران، یزد، گلستان، اصفهان ، خراسان رضوی و خراسان شمالی حضور دارند . 

وی افزود: نمایشگاه صنعت ساختمان از ساعت 16 الی 22 با تخفیف 10 تا 15 درصدی برای بازدید عموم و همشهریان عزیز دایر است.