در دکوراسیون فضاهای اداری یکی از بخش هایی که اغلب مورد توجه ویژه ای قرار می گیرد، اتاق مدیریت و اتاق کنفرانس است. گاه این دو فضا در هم ادغام می شوند و گاه با ترفندهای طراحی داخلی مثل پارتیشن ها از هم جدا می شوند. در این میان انتخاب میز مناسب به تعریف فضایی این بخش ها کمک بسیاری می کند. علاوه بر این میز مدیریت و کنفرانس باید دارای ویژگی هایی باشند که اسباب راحتی مدیران و کارمندان و از طرف دیگر مراجعه کنندگان را فراهم نمایند. از لحاظ پرستیژ کاری و جلب نظر ارباب رجوع نیز ظاهر میزها حائز اهمیت بسیاری است.

حضور چوب در فضاهای اداری تا حدی از خشکی فضا کم کرده و محیط را گرم تر و راحت تر می کند. ضمن اینکه به دلیل حضور لوازم اداری سنگین و گاه آسیب رسان بر روی میزهای اداری استفاده از جنس های مقاومی مانند ام دی اف که در عین حال ظاهر چوب را نیز دارند، هم مقرون به صرفه و هم برطرف کننده نیاز شما است.

میز مدیریت شیشه ای در دکوراسیون اداری فضاهای کوچک استفاده از شیشه برای مبلمان انتخابی هوشمندانه تر است. زیرا عبور و انعکاس نور از شیشه، فضا را بزرگ تر و روشن تر نشان می دهد.

به توصیه کارشناسان اگر اتاق مدیریت شما کوچک است، سعی کنید از میزهایی با سطح شیشه ای استفاده کنید و از رنگ های تیره چوب اجتناب نمایید. حتی برای صندلی ها و دراورها از جنس هایی که رنگی روشن دارند یا پرداخت رویی آن ها روشن است، استفاده کنید.

میز مدیریت تی شکل این نوع میز مدیریت برای فضاهایی مناسب است که بخش کنفرانس از مدیریت جدا نشده و جلسه های اداری در همان اتاق مدیریت برگزار می شود. علاوه بر این نکته این میزها چون به نسبت میزهای جدا فضای بسیار کمتری اشغال می کنند، برای فضاهای کوچک اداری بسیار مناسب هستند.

میز مدیریت مدرن در دنیای سبک مدرن، خطوط صاف و ساده هستند و منحنی ها جایی ندارند. میزهای اداری مدرن نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در عین شیک بودن و زیبایی، از جزییات زیادی برخوردار نیستند. اگر از آن دسته مدیران هستید که علاقه ای به شلوغی و تزیینات اضافی ندارید،

میز کنفرانس یکی از اتفاقات مهمی که در محیط های اداری رخ می دهد، برگزاری جلسات چه در بین کارمندان و چه با ارباب رجوع ها است که نیازمند فضایی مشخص می باشد. در نظر گرفتن مبلمان اداری مناسب برای این فضا بسیار مهم است تا زمانی که در این فضا صرف می شود زمان پربازده و در عین حال استرس زا نباشد. در این راستا شکل میز، ارتفاع استاندارد آن، صندلی ها و نشیمن های راحت و نحوه قرارگیری آن ها به شما در برگزاری جلسه ای مفید کمک بسیاری خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: چیدانه