همزمان با اولين روز از هفته دولت، با حضور معاون وزير راه و شهرسازي و مديرعامل شركت مادر تخصصي عمران شهرهاي جديد، بهره‌برداري از هزار واحد مسكن مهر، 2 مسجد و يك مدرسه در شهر صدرا،‌ آغاز شد.

به گزارش ايسنا منطقه فارس، معاون وزیر راه و شهرسازی سه‌شنبه 2 شهريور در مراسم بهره‌برداري از هزار واحد مسكن مهر در شهر صدرا از بسته شدن پرونده مسکن مهر صدرا در پاییز 95 خبر داد.

وي با بيان اينكه مسائل شهر صدرا تا رسيدن به شهري كاملا پويا و استاندارد، توسط شركت عمران شهرهاي جديد دنبال مي‌شود، گفت: تعهد ساخت مسکن مهر در شهر صدرا 25 هزار واحد بوده که این میزان معادل 25 درصد کل مسکن مهر استان فارس بوده است.

نريمان رویکرد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید را در نظر گرفتن تمام جوانب بود نه ساخت تنها و افزود: شهروندانی که در این واحدها مستقر می شوند، شایسته برخوداری از بهترین امکانات هستند.

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور از بسته شدن پرونده مسکن مهر صدرا در پاییز 95 خبر داد و گفت: ما صدرا را رها نمی کنیم تا زمانیکه به شهری استاندارد و پویا تبدیل شود.

نریمان با تصریح براینکه ما شهر خوابگاهی برای صدرا طراحی نکرده بودیم بلکه تبدیل به قطب علمی را دنبال کرده ایم، تاکید کرد: صدرا باید مجهز به حمل و نقل جاده ای شود و مردم این شهر با حمل و نقل آسان به قلب شیراز انتقال داده شوند.

وی همچنین خطاب به اهالی رسانه حاضر در این مراسم خواست تا صحبت وی را مبنی بر این نکته که ما موظف به رفع اشکالان هستیم را منعکس کنند و در این راستا وظیفه خود و مسئولان دانست که هرچه سریعتر مشکلات این شهر را مرتفع و مجهز به تصفیه خانه کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین از نامهربانی هایی که برخی مطبوعات نسبت به دولت تدبیر و امید در ساخت مسکن مهر منتشر می کنند، اشاره و خاطرنشان کرد: ما وقتمان را صرف تبلیغات نمایشی نکرده ایم و به دنبال بزرگنمایی نیستیم.

نریمان با بیان اینکه برخی فعالیت‌های حاصل شتابزدگی بود، گفت: ما از رسانه‌ها استفاده نمی‌کنیم که گزارش دوبله به مردم بدهیم.