در نخستین روز از هفته دولت با حضور استاندار همدان پروژه تقاطع غیرهمسطح بهشت هاجر شهرستان ملایر با اعتبار 7 میلیارد و 600 میلیون تومان به همت راه و شهرسازی استان همدان به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه همدان، محمدناصر نیک‌بخت، استاندار همدان در این آئین با اشاره به شرایط بسیار سختی که دولت در آن قرار گرفته است، گفت: دولت تدبیر و امید و در شرایطی مدیریت دولت را در دست گرفت که رشد اقتصادی منفی 6.7 و تورم بالای 40 درصد بود.

وی به نتیجه رسیدن برجام را حرکتی ماندگار در راستای رفع مشکلات اقتصادی دانست و تصریح کرد: برجام با حمایت مقام معظم رهبری و ایستادگی مردم محقق شد.

نیک‌بخت پروژه‌های قابل افتتاح راه و شهرسازی استان را نمونه‌ای از خدمات دولت تدبیر و امید دانست و گفت: تقاطع غیرهمسطح بهشت هاجر یکی از پروژه‌های مهم و کلیدی برای ملایر و راه‌آهن این شهر بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان نیز با اشاره به قابل افتتاح بودن 28 پروژه مهم در هفته دولت در سطح استان، گفت: این پروژ‌ه‌ها با بیش از 30 میلیارد تومان اعتبار به بهره‌برداری می‌رسد.

محمد رودباری اظهار کرد: در هفته دولت امسال 40 کیلومتر راه آسفالته روستایی با بیش از 5 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که با این افتتاحیه‌ها طول راه‌های آسفالت شده روستایی به 2680 کیلومتر خواهد رسید.

وی خاطرنشان کرد: با افتتاح این پروژه‌ها تمامی راه‌های بالای 20 خانوار در سطح استان از آسفالت بهره‌مند می‌شوند.

در ادامه با حضور مسئولان پروژه گازرسانی به روستای ورچق افتتاح شد و همچنین به طور همزمان عملیات اجرایی 15 پروژه امور گاز ملایر در مجموع با اعتبار 4 میلیارد و 864 میلیون تومان آغاز شد.