غرفه سازی نمایشگاه تهران و کرج | طراحی و اجرای انواع غرفه نمایشگاهی

طراحی و اجرا معماری و دکوراسیون
  تهران سایر شهرها
آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۱۲/۰۲

طراحی و اجرای انواع غرفه نمایشگاهی

ساخت غرفه نمایشگاه، در تهران، کرج، قزوین، زنجان و اصفهان و سایر استانها

 

حضور در نمایشگاه های تخصصی داخلی و بین الملی که به صورت دوره ای برگزار میشود، فرصت استثنائی مناسبی برای شرکت یا معرفی محصولات شماست؛ چراکه بازدیدکنندگان بسیاری برای خرید یا دیدن محصولات و برندهای جدید به نمایشگاه ها رجوع می کنند. 
در این راستا چگونگی طراحی و اجرای غرفه شما در هر نمایشگاه فارغ از ماهیت و نوع خدماتی که برند شما عرضه می کند، معرف سطح کیفیت ارائه خدمات شما بوده و اهمیت ویژه ای دارد. 
از آنجا که غرفه سازی در نمایشگاه دارای اصول و نکات مهم در طراحی و اجرا می باشد؛ داشتن یک غرفه نمایشگاهی زیبا و حرفه ای در نمایشگاه های تخصصی میتواند به موفقیت های چشمگیری در زمینه شغلی شما منجر شود، بنابراین نیاز است که توسط طراحان متخصص و تیم اجرایی مجرب طراحی و اجرا شود.

گروه معماری پیلک به عنوان طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها و نمایشگاه های خارج از کشور و با دارا بودن گرید غرفه سازی از شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی به همراه ۱۲ سال سابقه در زمینه غرفه سازی و فعالیت های نمایشگاهی مشغول به فعالیت میباشد.

ساخت غرفه نمایشگاهی سفارشی و پیش ساخته

گروه معماری پیلک، با دارا بودن کارگاه اختصاصی و تجهیزات مدرن ساخت غرفه و اکیپ مجرب در زمینه ساخت غرفه در بالاترین کیفیت، کوتاه ترین زمان ساخت و هزینه تمام شده پایین، تمامی نیاز مشارکت کنندگان محترم را در زمینه برگذاری همایشها و غرفه سازی براورده مینماید

 

جهت استعلام قیمت و هزینه غرفه سازی نمایشگاهی با شماره خانم مهندس ابراهیمی تماس حاصل فرمایید.

 جستجو بر اساس کلمات :

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

با ثبت آگهی در نیازمندیها، فروشت رو افزایش بده و با خرید رپورتاژ آگهی، سئوی سایتت رو تقویت کن!!! (کمپین تبلیغاتی سایت بسپار) (نمونه رپورتاژ)