طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی در تهران و کرج | غرفه سازی نمایشگاه
ویژهپربازدید

طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی در تهران و کرج

ساخت و اجرای انواع غرفه نمایشگاهی

با مناسب ترین قیمت و اکیپ حرفه ای 

سایر شهرستان‌ها برای طراحی غرفه نمایشگاهی 

 

جهت سفارش طراحی و اجرای غرفه نمایشگاهی با

شماره 09122204073 مهندس موسوی

تماس حاصل فرمائید.


 

حضور در نمایشگاه های تخصصی داخلی و بین الملی که به صورت دوره ای برگزار میشود، فرصت استثنائی مناسبی برای شرکت یا معرفی محصولات شماست؛ چراکه بازدیدکنندگان بسیاری برای خرید یا دیدن محصولات و برندهای جدید به نمایشگاه ها رجوع می کنند.
در این راستا چگونگی طراحی و اجرای غرفه شما در هر نمایشگاه فارغ از ماهیت و نوع خدماتی که برند شما عرضه می کند، معرف سطح کیفیت ارائه خدمات شما بوده و اهمیت ویژه ای دارد.
از آنجا که غرفه سازی در نمایشگاه دارای اصول و نکات مهم در طراحی و اجرا می باشد؛ داشتن یک غرفه نمایشگاهی زیبا و حرفه ای در نمایشگاه های تخصصی میتواند به موفقیت های چشمگیری در زمینه شغلی شما منجر شود، بنابراین نیاز است که توسط طراحان متخصص و تیم اجرایی مجرب طراحی و اجرا شود.

این گروه به عنوان طراح و مجری غرفه های نمایشگاهی در تهران و شهرستانها و نمایشگاه های خارج از کشور و با دارا بودن گرید غرفه سازی از شرکت سهامی نمایشگاه بین المللی به همراه 12 سال سابقه در زمینه غرفه سازی و فعالیت های نمایشگاهی مشغول به فعالیت میباشد.


ساخت غرفه نمایشگاهی سفارشی و پیش ساخته

، با دارا بودن کارگاه اختصاصی و تجهیزات مدرن ساخت غرفه و اکیپ مجرب در زمینه ساخت غرفه در بالاترین کیفیت، کوتاه ترین زمان ساخت و هزینه تمام شده پایین، تمامی نیاز مشارکت کنندگان محترم را در زمینه برگذاری همایشها و غرفه سازی براورده مینماید

 

جهت استعلام قیمت و هزینه غرفه سازی نمایشگاهی با شماره مهندس موسوی 09122204073  تماس حاصل فرمایید.

 

بررسی اجمالی

در مورد این نقد و بررسی بگذارید

//