خرید یونولیت فشرده 1

یونولیت فشرده یونولیت عایق و فشرده رکسانا فوم

یونولیت فشرده از یک ورق اکسترود تهیه شده است و از ماده دمنده مخلوط در آن به کار گرفته شده به طوری که یک ترکیب رنگ بی نظیر داشته و عامل دمنده آن xps است. این محصول برای محیط های شرجی و مرطوب که نیاز به سطح مقاومت بالایی در برابر انتشار بیشتر بخار آب دارند، استفاده می شود و کیفیت بی نظیری دارد.

خرید یونولیت فشرده ورقی در ابعاد مختلف

اگر قصد خرید یونولیت ورقی دارید، یادتان باشد که چه می خرید و چطور می خرید!

یونولیت فشرده ورقی محصولی سبک و در عین حال بسیار قوی است. این محصول برای عایق بندی بسیار عالی است. یونولیت عایق محصولی بی نظیر با مقاومت حرارتی بسیار بالا بوده که با توجه به ساختار سلول بسته آن می تواند بهترین گزینه با هدایت حرارتی بسیار کم باشد.

یونولیت با چگالی بالا یکی از بهترین محصولاتی است که توانسته مقاومت مکانیکی اصولی را مورد پوشش قرار دهد. سطح انعطاف پذیری یونولیت فشرده به صورتی است که می توان آن را از نظر قدرت همه کاره دانست. این محصول برای کاربردهای خاص مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت فشاری بالا در برنامه هایی که بار سنگین دارند بهترین گزینه محسوب می شوند. 

 

ثبات ابعادی یونولیت با دانسیته بالا

یونولیت فشرده با ثبات ابعادی خود توانسته محصولی همه فن حریف باشد. این محصول در شرایط مختلف محیطی بدون تاثیر باقی مانده است به طوری که حداکثر تغییر بعدی کف ای پی اس در آن دیده می شود. در خرید یونولیت فشرده لحظه ای نگران خصوصیات الکتریکی آن نباشید. محصول به شکلی طراحی شده است که مقاومت دی الکتریک بالایی دارد. محدوده فرکانس به کار رفته برای یونولیت فشرده به صورتی است که در تراکم خالص بررسی می شود. این محصول قالب بندی شده در سایت یونولیت با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد. 

 

جذب آب بالا یونولیت فشرده

خرید یونولیت فشرده با جذب آب بالا یک تیر است و چند نشان! زمان خرید محصولات بی کیفیت به پایان رسیده است. یونولیت فشرده با کیفیت حتی زمانی که در آب غوطه ور شود باز هم به مقدار بسیار ناچیز آب را جذب می کند. دیوارهای سلولی یونولیت ها اغلب ضد آب هستند و آب تنها از کانال های ریز بین دانه های ذوب شده وارد کف می شود.

بنابراین با خیال راحت یونولیت فشرده را سفارش دهید حتی اگر غرق در باران های اسیدی هستید. خبر خوب اینکه آب و محلول های آبی اعم از نمک و همینطور مواد قلیایی روی یونولیت ها تاثیری ندارند. 

1683971945645f5f6998a25 main

یونولیت فشرده

 

یونولیت بسته بندی فشرده با کیفیت عالی

ما به عنوان مرکز یونولیت تهران به شما پیشنهاد می کنید یونولیت فشرده را خریداری کنید، محصولی که به واسطه فرایند اکستروژن تولید شده است و با هر سلول توسط دیوارهای پلی استر ترکیب می شود. محصولی فوق حرفه ای و بسیار عالی که از نظر کیفیت قطعاً شما را راضی می کند. یونولیت فشرده شامل یک ورق اکسترود شده است و از ماده دمنده مخلوط در آن استفاده شده است به طوری که یک ترکیب رنگ بی نظیر داشته و عامل دمنده آن ایکس پی اس است. این محصول برای محیط های مرطوب که نیاز به سطح مقاومت بالایی در برابر انتشار بیشتر بخار آب دارند استفاده می شود و کیفیت بی نظیری دارد.

1683972016645f5fb02fb1a main

یونولیت بسته بندی

 

یونولیت سقفی مقاوم در برابر فرسودگی

یونولیت های سقفی باید از نظر کیفیت بسیار قوی باشند، دچار خمیدگی نشوند و فرسایش نداشته باشند چیزی که در یونولیت فشرده سقفی در اختیار شما قرار می گیرد. محصولی بسیار عالی در برای نور مستقیم خورشید که هرگز تغییر وضعیت نمی شود. همینطور سطح مقاومت این محصول در برابر آتش نیز قابل ستایش است. محصولی که به دست ما میرسد به واسه مواد افزودنی تقویت شده است به طوری که شرایط گسترش آتش در یونولیت ها به حداقل رسیده است و گزینه بسیار خوبی محسوب می شود. این محصول از نظر کیفیت در شرایط بسیار عالی قرار دارد و فوق حرفه ای اجرا شده است.

 

یونولیت ها به عنوان قالب بتن در سقف های دال یک طرفه اجرا می شوند که به آنها تیرچه بلوک گفته می شود. ابعاد مناسب اجرای یونولیت های سقفی مستطیلی بوده و با ابعاد 200 در 25 قابل اعمال هستند. دانسیته یونولیت فشرده سقفی ملاک اصلی برای تشخیص وزن است و معمولاً بین 7 الی 8 کیلوگرم ارزیابی می شود.

1683972107645f600b6477f main

یونولیت سقفی

 

یونولیت فشرده دیواری با قیمت مناسب

نام دیگری که برای یونولیت فشرده دیواری در نظر گرفته شده است یونولیت های دیوارپوش فوم یا دیوارپوش های تزئینی هستند. محصولی بسیار زیبا و جذاب که قدرت عایق آن بسیار عالی بوده و صدا را جذب می کند. این محصول جلوه خاصی به دیوار خانه یا محل کار شما می بخشد. محصول ضد ضربه بوده و برای سالن های ورزشی گزینه بسیار عالی است. یونولیت های دیواری قابلیت شستشو دارند و از ویژگی آنتی باکتریال در آن ها استفاده شده است.

 

سفارش یونولیت محافظ در سه سوت

ما به عنوان مرکز فروش یونولیت ساوه و یونولیت همدان و سایر نقاط ایران این افتخار را داریم که بهترین محصولات عایق کاری در ساخت نما، دیوار و سقف و همینطور ساخت و سازهای راه آهن را در اختیار شما قرار دهیم. از سوی دیگر می توانید از این محصول در بلوک های پلاستوفوم سقفی نیز استفاده کنید.

 

این متریال به دلیل فشرده بودن سلول های ساختاری توانسته مقدار آب کمی جذب نماید به این ترتیب نگران پوسیدگی آن نباشید چون در جدیدترین محصولاتی که از سایت یونولیت در اختیار شما قرار می گیرد تست نفوذ پذیری صورت گرفته است شما می توانید از وزن سبک و دوام یونولیت ها اطمینان کافی داشته باشید و در سیستم عایق پنل از آن استفاده کنید.

 

این محصول به واسطه وزن سبکی که دارد برای پر کردن ساخت و سازهای راه آهن مورد استفاده قرار می گیرد و کیفیت آن تضمین شده است.

 

خریدی هوشمند از سایت یونولیت

زمانی که یونولیت فشرده را خریداری می کنید به طور کاملاً حرفه ای مصرف آهن و فولاد در سازه شما کاهش می یابد. یونولیت ها در برابر زلزله مقاومت بسیار بالایی دارند و این موضوع به محبوبیت این محصول کمک زیادی میکند. محصول به سادگی قابل حمل بوده و از نظر کیفیت در شرایط مناسبی قرار گرفته است به طوری که وزن آن چندان سنگین نیست. این محصول از نظر حجم بسیار مناسب است و به نوبه خود در برابر صوت و حرارت عایق خوبی محسوب می شود. وقتی خرید از یک فروشگاه معتبر صورت بگیرد، کیفیت کار تضمین شده است و محبوبیت زیادی دارد.

 

 طرح های اقتصادی رکسانا فوم

رکسانا فوم در جدیدترین اطلاعیه ای خود توانسته در زمینه عرضه مصالح ساختمانی به خصوص یونولیت فشرده عملکرد حرفه ای خود را ثابت کند به طوری که محصولات عرضه شده از سوی رکسانا فوم با سبک ترین وزن ممکن طراحی شده و در نهایت سبب کاهش وزن سازه می شود. از سوی دیگر این محصول به صورتی اجرا می شود که زمان و هزینه را کمتر کرده و نیاز به بتن مصرفی را به حداقل می رساند.

 

مقاومت در برابر حریق و زلزله و همینطور ضربه پذیر بودن این محصولات به شکلی هستند که در زمان بتن ریزی مورد تایید است. شما محصولی با عایق حرارتی بالا خریداری می کنید به طوری که جلوی سر و صدای مزاحم نیز گرفته می شود.

 

آسان خرید کنید!

خرید با پیچیدگی بی فایده است، باید مسیر خرید درست باز باشد و همه چیز به طور دقیق مشخص شود. یونولیت های تولید شده از سوی رکسانا کیفیت بی نظیری داشته به طوری که از نظر سطح کیفیت مورد تایید آزمایش و تست های متفاوت است. این محصول در ابعاد مورد نیاز مشتری قابل عرضه است.

یونولیت عایق و فشرده رکسانا فوم را با خیال راحت خرید کنید و نگران کیفیت آن نباشید. محصولاتی که از مجموعه ما در اختیار شما قرار می گیرد تمام تست های آزمایشگاهی را پشت سر گذاشته و به رتبه خوبی رسیده است. یونولیت عایق با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید از آن استفاده خوبی داشته باشید. از یاد نبرید که یونولیت های ورقی فشرده در ابعاد مناسب و با بسته بندی کاملاً حرفه ای ارسال می شود و هیچ مشکلی از نظر تضمین کالا وجود ندارد. یونولیت عایق باید با کیفیت باشد درست همان چیزی که رکسانا فوم می خواهد.

 

این واحد تولیدی با پرسنل کار ازموده و دلسوز با خرید دستگاه های پیشرفته و تمام اتوماتیک موفق به یکی از کارخانجات برتر در صنعت تولید انواع یونولیت در کنار دیگر همکاران در این رشته قرار گرفته است.

 

 

راه های ارتباطی با کارخانه تولیدی یونولیت رکسانا فوم:

  • آدرس:  تهران جاده ساوه سه راه آدران انتهای یخ سازی  رکسانا فوم نبش خ عسگری پ 121
  • ایمیل پشتیبانی: info@yonolit.com

 

شماره های تماس رکسانا فوم:

  • موبایل: 09128986273
  • موبایل: 09127019501
  • داخلی1: 02156864466
  • داخلی2: 02156864477
  • داخلی3: 02156864488
  • داخلی4: – 02156864499

 


پایان مطلب


 

 

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید