تصویر شماره سنگ لاشه (سنگ ورقه ای) چیست ؟ | کاربرد آن در محوطه و نمای ساختمان
مواد و مصالح ساختمانی

 

تعریف و مغهوم سنگ لاشه یا همان سنگ ورقه ای

در چه صورت سنگ لاشه تولید می شود؟

کاربرد سنگ لاشه و مالون چیست؟

 
درباره سنگهای لاشه : عموم سنگهای ساختمانی که به صورت مالون سنگ تراشیده و چکش خورده یا اشکال غیر منظم برای پی ساختمان دیوار و پایه بکار می روند در ردیف سنگهای لاشه قرار دارند به عبارت دیگر معادن سنگی که سنگ قواره و کنار نمی دهند بصورت لاشه و یا مالون استفاده و بهره‌برداری قرار می گیرند.

سنگ قهوه ای دماوند

تقریبا می توان گفت سنگ قهوه ای دماوند جزء بهترین انواع سنگهای ورقه ای در ایران است که استفاده از آن در مناطق تهران ،دماوند ودر کل محدوده معادن دماوند دارای قدمت طولانی است. همانطور که میدانید در میان انواع سنگهای ورقه ای قهوه ای سنگ دماوند جزء با کیفت ترین سنگهای ورقه ای در ایران است. کیفیت این سنگ را از جنبه های مختلف می توان بررسی نمود.سنگ قهوه ای دماوند با توجه به این که اصولا به صورت متری فروخته می شود کارگران معدن تا حد امکان سنگ را نازک نموده و این مساله استفاده از آن در نما را راحت تر نموده همچنین در حمل و نقل کرایه کمتری به سنگ تحمیل خواهد شد این سنگ در مقابل عوامل سرما یخبندان بسیار مقاوم است. 

سنگ لاشه

مزایای استفاده از سنگ ورقه ای (سنگ لاشه)


 کوهی که از معدن استخراج می شود به صورت طبیعی و طی گذشت هزاران سال بصورت ورقه ای در کوه ایجادشده اند و دارای مقاومت بالا در برابر سرما و یخبندان می باشد.

سنگ مالون تراش خورده

همچنین بسیار مستحکم بوده و سالیان زیادی بدون کوچکترین تغیر می تواند زیبایی بنا و ساختمان را حفظ کنند و محیط زندگی را به طبیعت پیوند زده و بهانه ای باشد برای شادی با طبیعت.

قیمت تمام شده ی سنگ های  ورقه ای بسیار مقرون به صرفه بوده زیرا مانند سنگهای ساختمانی دیگر هزینه های جانبی برای تولید ندارند سنگ ورقه ای ساده ترین انتخاب برای زیبایی نما و پروژه های ساختمانی انتخاب طبیعت،انتخاب سادگی و زیبایی است.

 

سنگ ورقه ای

 

 

 

اطلاعات تماس سنگ نجفی


کیلومتر ۵ جاده فشم رودک روبروی رستوران ورجین سنگ قصران ۰۹۹۱۱۹۶۲۳۹۰

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

تبلیغات      مراحل توليد موزاییک به شرح زیر می باشد:  1)آماده كردن مصالح : الف ) سنگ ريزه (‌ريگهاي رنگي ):  پس از استخراج سنگها از معادن مختلف آنها را به كارخانه آورده و ...

مراحل توليد موزاییک