لاشه سنگ ورقه ای چیست 1

یکی از سنگ های پر مصرف در محطه سازی و حتی نمای ساختمان، سنگ لاشه هست. در ادامه این مطلب، شما را با کاربرد سنگ لاشه ورقه ای در محوطه سازی و نمای ساختمان آشنا میکنیم. 

تعریف و مغهوم سنگ لاشه

در چه صورت سنگ لاشه تولید می شود؟ کاربرد سنگ لاشه چیست؟

 
درباره سنگهای لاشه : عموم سنگهای ساختمانی که به صورت مالون سنگ تراشیده و چکش خورده یا اشکال غیر منظم برای پی ساختمان دیوار و پایه بکار می روند در ردیف سنگهای لاشه قرار دارند به عبارت دیگر معادن سنگی که سنگ قواره و کنار نمی دهند بصورت لاشه و یا مالون استفاده و بهره‌برداری قرار می گیرند.

سنگ قهوه ای دماوند

تقریبا می توان گفت سنگ قهوه ای دماوند جزء بهترین انواع سنگ های ورقه ای در ایران است که استفاده از آن در مناطق تهران ،دماوند ودر کل محدوده معادن دماوند دارای قدمت طولانی است. همانطور که میدانید در میان انواع سنگهای لاشه قهوه ای، سنگ دماوند جزء با کیفت ترین سنگهای لاشه در ایران است. کیفیت این سنگ را از جنبه های مختلف می توان بررسی نمود.سنگ قهوه ای دماوند با توجه به این که اصولا به صورت متری فروخته می شود کارگران معدن تا حد امکان سنگ را نازک نموده و این مساله استفاده از آن در نما را راحت تر نموده همچنین در حمل و نقل کرایه کمتری به سنگ تحمیل خواهد شد این سنگ در مقابل عوامل سرما یخبندان بسیار مقاوم است. 

 

مطلب پیشنهادی : سنگ مالون چیست ؟ | مزایا و کاربرد سنگ مالون برای نما و کف

 

سنگ لاشه

 

مزایای استفاده از سنگ لاشه

 سنگ لاشه، این سنگ کوهی که از معدن استخراج می شود به صورت طبیعی و طی گذشت هزاران سال بصورت ورقه ای در کوه ایجادشده اند و دارای مقاومت بالا در برابر سرما و یخبندان می باشد.

سنگ مالون تراش خورده

همچنین بسیار مستحکم بوده و سالیان زیادی بدون کوچکترین تغیر می تواند زیبایی بنا و ساختمان را حفظ کنند و محیط زندگی را به طبیعت پیوند زده و بهانه ای باشد برای شادی با طبیعت.

قیمت تمام شده ی سنگ لاشه بسیار مقرون به صرفه بوده زیرا مانند سنگهای ساختمانی دیگر هزینه های جانبی برای تولید ندارند سنگ ورقه ای ساده ترین انتخاب برای زیبایی نما و پروژه های ساختمانی انتخاب طبیعت، انتخاب سادگی و زیبایی است.

 

لینک پیشنهادی: برای خرید عمده سنگ، یه سری به بازار عمده فروشی کالای ساختمانی بزن، شاید اینجا بتونی کالای مورد نیازت رو با کیفیت عالی و قیمت خوب پیدا کنی

 

سنگ ورقه ای

 

اطلاعات تماس سنگ نجفی


کیلومتر ۵ جاده فشم رودک روبروی رستوران ورجین سنگ قصران ۰۹۹۱۱۹۶۲۳۹۰


پایان مطلب


 

 

لینک های مفید و مرتبط با این مطلب 

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید