تصویر شماره نخ پلیسه کرد - بازرگانی اورانوس
تصویر شماره نخ پلیسه کرد - بازرگانی اورانوس
تصویر شماره نخ پلیسه کرد - بازرگانی اورانوس
مواد و مصالح ساختمانی

بازرگانی اورانوس یکی از فعالان اقتصادی در میدان تجارت جهانی بوده و در عرصه های مختلف کسب و کار و با در نظر گرفتن منافع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان ایرانی سعی در انتخاب و دادوستد با بهترین های دایره تولید جهانی مواد اولیه را دارد. بیش از نیم قرن حضور مستقیم و رو در رو با تولیدکنندگان از ویژگی بارز این بازرگانی می باشد.
بدیهی است صداقت در دادوستد و انتخاب بهترین تولیدکنندگان جهانی درحد بضاعت و ارائه صحیح و مناسب کالا از اصلی ترین ارکان تجارت اورانوس می باشد. همین موضوع سبب جلب اعتماد فروشندگان و تولیدکنندگان مواد اولیه در صحنه تجارت جهانی از یک طرف و مصرف کنندگان و کارخانجات تولیدی ایرانی از طرف دیگر گردیده است. در این عرصه و در تلاش ، جهت یافتن منابع مطمئن، سالم ، به روز و استاندارد با شرکت های معتبری در حال فعالیت می باشد که بعضی از آنها به اختصار معرفی می شود

 

نخ دوخت Poly Artنخ پلیسه کرد

نخ دوخت Poly Art  از شرکت Ozen iplik  ترکیه ، از تارهای (فیلامنت – پلی استر) با مقاومت عالی و در ۱۶ نوع ضخامت و ۲۲۰ رنگ تشکیل و تولید گردیده است . به جهت اعمال سرعت بیشتردرچرخهای کامپیوتری و امروزی که دارای سرعت بالا می باشند به نوعی روغن آغشته گردیده است.

نخ دوخت Poly Art  از شرکت Ozen iplik  ترکیه

این محصول به ۳۵ کشور جهان صادر و در ۶ کشور ازجمله ایران دارای نمایندگی فروش می باشد. عمده ترین صنایعی که در جهان و ایران تولیدات این کارخانه را خریداری می کنند عبارتند از : صنایع تولید  کیف ، کفش ، کمربند ، روکش صندلی،کمربند ایمنی خودرو، کالای خواب ، پوشاک و مبلمان می باشد. بزرگترین ویژگی نخ ( فیلامنت – پلی استر )Poly Art ، فرم پذیری نخ بعد از فرم دهی می باشد. بطوریکه مثلاً در مبلمان ، بعد از دوخت و کشش رویه مبل و فرم دهی به رویه مبل ، نخ  نیز هماهنگ با رویه فرم قالب را گرفته و در اثر استفاده مکرر، منعطف و به حال قبل از کشیده شدن بر نمی گردد. لذا عمر مفید مبلمان افزایش می یابد.


نخ دوخت پلی استر- پنبه ( Poly-Poly) نخ دوخت DELTA

نخ دوخت پلی استر

نخ دوخت پلی استر- پنبه ( Poly-Poly) با الیاف پیوسته و مقاومت عالی از محصولات شرکت Ozen iplik می باشد. این محصول از الیاف پیوسته پلی استر – پنبه تولید گردیده است . چون درصد پنبه این نوع نخ بالاست لذا حس لطافت و طبیعی بودن را بیشترالقا می نماید.۳۸۰ رنگ و ۴ نوع ضخامت ویژگی دیگر این نوع نخ می باشد که می توان برشمرد.

نخ دوخت پلی استر پنبهموارد مصرف : صنایع مبلمان ، پوشاک و کالای خواب.


Ekospun نخ دوخت پلی استر – پنبه 

نخ دوخت

نخ پلی استر

Ekospun نخ دوخت پلی استر – پنبه با الیاف ناپیوسته می باشد. چون در نخ فوق الذکر از الیاف ناپیوسته پلی استر استفاده شده است ، از استحکام چندانی برای تولیدهای خاص برخوردارنمی باشد درنتیجه موارد استفاده از این نوع، منتهی به کار در نخ های زیر انواع محصولات و یا نخ های روی کار از نوع مواردی همچون پوشاک زیر و انواع تولیداتی که استحکام در آن حرف اول را نمی زند، می باشد. تنوع ۲۲۸ رنگ و ۶ نوع ضخامت از دیگر ویژگی های Ekospun می باشد.

 


 

نخ دوخت پیله ای (شاتل)|

نخ دوخت پیله ای (شاتل)

از دو دهه پیش و هماهنگ با پیشرفت های صنعتی در زمینه ماشین آلات نساجی ، تشک دوزی ( پنبه دوزی ) و با تفکر کم کردن هزینه های زمانی ، کارگری ، تکنولوژی نخ های دوخت پیله ای برروی ماشین آلات نساجی پیاده شد. در این تکنولوژی علاوه بر یکنواخت شدن دوخت زیرپارچه ، هزینه های زمان و کارگری به طور محسوسی افت نموده و در مجموع ، کارتمام شده یکنواختی ، زیبایی و استحکام مطلوبی را دارا می باشد.

تولید نخ های پیله ای ، تکنولوژی خاصی را می طلبد که این واحد با واردات ماشین آلات خاص این امر را انجام و فروش و صادرات به بازارهای داخلی و بین المللی را آغاز نموده است. بدیهی است تنوع ضخامت و رنگ از ویژگی های تولید این واحد می باشد.


 

نخ دوخت POLY TECH

نخ دوخت

نخ دوخت پلی استر بسیار براق و برجسته ، ارائه شده در ۱۰ رنگ و ضخامت
نخ دوخت پلی استر براق
موارد استفاده : نمادوزی صنایع پوشاک ، کیف ، کفش و کمربند
 

نخ دوخت COMO

نخ دوخت como

نخ دوخت اقتصادی در رنگ های اصلی و شش نوع ضخامت که با توجه به قیمت مناسب و بسیار قابل رقابت با موارد مشابه ارائه شده در سطح بازار توانسته رضایت نسبی خریداران خود را جلب نماید.

نخ دوخت اقتصادی

 عمده ترین صنایعی که در جهان این محصول را خریداری می کنند عبارتند از : صنایع تولید  کیف ، کفش ، کمربند ، روکش صندلی،کمربند ایمنی خودرو، کالای خواب ، پوشاک و مبلمان می باشد.

 

 

===================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان"

با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید.

بسپار | نیازمندیهای صنعت ساختمان ایران 
▶️ Instagram: @bespargroup
☎️ Call: 0912 220 4073

 

 

======================================

 * خدمات رپرتاژ آگهی کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

تبلیغات    کفپوش لمینت  چیست ؟ مزایا و معایب لمینت ... لمینیت (laminate) که اصطلاحاً به آن لمینت و یا پارکت لمینیت نیز می‌گویند، از جنس HDF ، الیاف چوب فشرده (Hard Density Fiberboard)  است و مانند ...

کفپوش لمینت و مزایا و معایب لمینت
مزایا و معایب نمای سنگ طبیعی

مزایای سنگ نمای طبیعی : زیبایی و تنوع رنگ. وزن: سنگ گرانیت درای وزن بالایی نسبت به سایر نماها می باشد. امروزه استفاده از سنگ های آهکی متخلخل(تراورتن) و بهبود کیفیت ...