الکترونیک تولید کننده آیفون تصویری 1

 

در این مطلب تلاش داریم به معرفی کامل شرکت تابا الکترونیک بپردازیم. مجموعه ای فعال در عرصه تولید انواع آیفون تصویری با هزاران نمایندگی در سطح کشور از جمله نمایندگی تابا در لاله زار، یکی از فعال ترین فروشگاه های نابا الکترونیک. شرکت تابا الکترونیک در سال 1362 با تولید انواع دستگاه های آمپلی فایر تاسیس شد.این شرکت به سرعت تولید محصولات صوتی و تصویری را برای تامین امنیت و آسایش خانواده در سرلوحه ی اهداف بلند مدت خود قرار داد.از این رو با تولید انواع درب باز کن های صوتی و تصویری با استفاده از فناوری روز دنیا و بهره گیری از خلاقیت مهندسین و متخصصان داخل کشور تبدیل به یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان برتر درباز کن های صوتی و تصویری در سه دهه ی اخیر شده است.

استفاده از طراحان صنعتی مجرب، ماشین آلات پیشرفته و برنامه ریزی مداوم برای ارتقای کیفیت و ارائه ی خدمات پس از فروش گسترده از جمله عواملی است که محصولات این شرکت را با استقبال مصرف کنندگان، انبوه سازان و متولیان صنعت ساختمان رو به رو کرده است.

برخورداری از امکانات فنی پیشرفته، به کارگیری سیستم های دقیق و مدولار در تولید هر یک از کالا های واسطه ای و مدیریت پیشرفته، جهت تولید محصولات با کیفیت جهانی می باشد که همگی با تلاش مدیران و کارکنان متعهد این شرکت برای تسخیر بازارهای جدید داخلی و خارجی مهیا می باشد.

دریافت گواهی نامه های متعدد از سازمان های معتبر جهانی از جمله استاندارد های ASC10004:2010-ISO9001-8000 و CE موجب شد تا در دومین اجلاس سران و مدیران عالی رتبه ی صنعت و اقتصاد کشور، تابا الکترونیک به عنوان یکی از ماندگار ترین شرکت های صنعتی ایران برگزیده شود.

تامین منابع انسانی ماهر، کارایی و نوآوری در تولید محصولات جدید، بهبود دائمی کیفیت، سادگی و زیبایی در طراحی ها، قیمت مناسب برای مصرف کننده و ارزش نهادن به خواسته های مشتریان از جمله عوامل مهم در 36 سال گذشته، مبین خوش نامی تابا و اعتماد مصرف کنندگان نهایی بوده وهست.

یکی از دیگر از محصولات این شرکت تولید جک های الکترومکانیکی مربوط به درب های بزرگ پارکینگی، گاراژی و ویلایی است. این جک های دو سرعته با امکان برنامه ریزی توسط کاربران توانایی جا به جایی انواع درب به وزن 800 کیلوگرم را دارد.

این شرکت در زمینی با وسعت 25 هزار متر مربع دارای ساختمان های اداری در چندین طبقه از فضایی مناسب و منطبق با استاندارد های بین المللی برای توسعه ی فعالیت های خود برخوردار است.

ایجاد بخش مستقل قالب سازی، شست و شو و نقاشی، آبکاری، تزریق، فلز کاری و … زیر نظر کادر فنی مجرب، حصول استاندارد های CE ،  ISO 10004:2010و ACS(استاندارد رضایتمندی مشتری)  را برای شرکت به ارمغان آورده است.

تولید قطعات مکمل در داخل شرکت و عدم ارجاع این تولیدات به کارگاه های متفرقه نظارت مستمر بر روند تولیدات را امکان پذیر کرده و در نتیجه رضایت مشتریان را در پی داشته است.

 

مطلب پیشنهادی : راهنمای خرید آیفون تصویری | اجزا و ویژگی های آیفون‌های تصویری

پیام مدیرعامل

شرکت تابا الکترونیک به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر انواع دربازکن های صوتی و تصویری، سیستم کیفیت مدیریت خود را براساس استاندارد های )ACEاستاندارد رضایت مندی مشتری ( ، CE اروپا وISO 10004:2010 برقرار نموده است.
شرکت تابا الکترونیک در راستای نیل به اهداف کمی وکیفی محصولات خود موارد ذیل را به عنوان خط و مش ترسیم نموده است.

  • درک صحیح خواسته مشتریان و کوشش  درجهت تامین آن.
  • تلاش در جهت تحویل به موقع نیازهای مشتریان به عنوان مهمترین شاخص اهداف شرکت تابا الکترونیک.
  • ایجاد و استمرار فرهنگ کیفیت وپیشگیری از ضایعات در تمامی واحد های شرکت.
  • آموزش مستمر کلیه پرسنل در رده های مختلف سازمانی.
  • طراحی و تولید محصولات نو جهت هوشمند سازی صنعت ساختمان.
  • رعایت حداکثری استاندارد محصولات بر پایه تجربیات و رفرنس های روز دنیا.
  • تسخیر بازار صادراتی در حوزه  کشورهای CIS و کشورهای حوزه خلیج فارس.
  • اهمیت وافر به حفظ محیط زیست و توسعه فضای سبز.

 

مجوزها و جوائز دریافتی

مجوزهای تاباالکترونیک

 

جوایز شرکت تاباالکترونیک

مطلب پیشنهادی: آیفون تصویری از کجا بخریم؟

 

 


پایان مطلب


 

 

نوشته های مرتبط

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

//