تصویر شماره چه طور جرثقیل مناسب حمل و نقل خود را پیدا کنیم؟
تجهیزات و ماشین آلات (جدید)

چه طور جرثقیل مناسب حمل و نقل خود را پیدا کنیم؟

امروزه طیف وسیعی از کسب و کارها نیاز مبرم به حمل و نقل کالا دارند از این رو شناختن وسایل مناسب حمل و نقل علی الخصوص جرثقیل ها، برای کسب و کارهایی که حمل و نقل زیادی دارند بسیار با اهمیت است. جرثقیل ها دارای مدل ها و رنج های مختلفی هستند با ایران جرثقیل همراه باشید تا شما را با پرکاربردترین های این صنعت بیشتر آشنا کنیم.

جرثقیل های 3 تن

این رنج جرثقیل ها معمولا دارای کفی هستند و میتوان کالا یا انواع دستگاه ها را روی کفی آن قرار داد و تا مقصد مورد نظر حمل کرد. این جرثقیل ها بیشتر برای دستگاه های سبک و کالاهایی با عرض و طول نسبتا کوچک کاربرد دارند. برای ارتفاع بالا و کار در ارتفاع این جرثقیل ها مناسب نیستند زیرا با افزایش ارتفاع، ظرفیت باربرداری این جرثقیل ها کاهش پیدا میکند. با این نوع جرثقیل میتوان هرکالا، بار یا دستگاه تا وزن 3 تن را حمل و نقل کرد.

جرثقیل های 5 تن

این جرثقیل ها همانند جرثقیل های 3 تن قابلیت باربرداری و حمل و نقل انواع دستگاه ها را دارند ولی ظرفیت باربرداری این جرثقیل ها گسترده تر است و با کفی خود قابلیت حمل بار بیشتری دارند با این جرثقیل ها میتوان انواع پالت ها، چیلرها و کانکس های کوچک اداری و کارگاهی را حمل ونقل کرد البته هر کالایی که در محدوده ظرفیت باربرداری این جرثقیل ها باشد و همچنین در کفی آن قرار بگیرد را میتوان گفت توان حمل و نقل آن را دارد.

جرثقیل های 7 تن و 10 تن

این رنج ها را میتوان گفت جزء پرکاربردترین ها هستند زیرا در وزن 7 و 10 تن کالاهای بسیاری وجود دارند این نوع جرثقیل ها دارای دو نوع با کفی و بدون کفی هستند که با توجه به ارتفاع و محل مورد نیاز به کار گرفته می شوند. این نوع جرثقیل ها برای ارتفاع بالا نیز مناسب هستند زیرا میتوان از تلسکوپ های بلند برای این نوع جرثقیل ها بهره برد از آنجایی که توان یا ظرفیت بار برداری این جرثقیل بالاست از پس این کار به خوبی بر می آیند.

جرثقیل های کفی

جرثقیل های کفی برای حمل و جابه جایی انواع دستگاه ها یا وسیله ها از ۳ الی ۱۵ تن به کار گرفته می شوند مزیت جرثقیل کفی به صرفه بودن در زمان است که نیازی به هماهنگی دو ماشین (جرثقیل و کفی) را ندارد. جرثقیل های کفی اغلب برای حمل و جابه جایی تمام دستگاه های صنعتی، جابه جایی انواع پالت ها، جابه جایی انواع خودرو و انواع کانکس های اداری و صنعتی به کار گرفته می شوند. ایران جرثقیل با دارا بودن رنج های مختلف این نوع جرثقیل ها، خدمات اجاره جرثقیل کفی ارائه می کند.

جرثقیل خاور

جرثقیل های خاور در ایران بسیار معروف و پر کاربرد هستند و اکثر افراد آشنایی نسبی با محصولات شرکت ایران خودرو دیزل دارند از خاور برای خودرو کفی و حمل وسایل و باربری استفاده زیادی می شود.

ایران جرثقیل با دارا بودن جرثقیل های خاور با امکانات و تجهیزاتی به روز هرگونه حمل و نقل را به طور کامل بر عهده گرفته تا هرگونه نیاز شما به بهترین شکل برطرف گردد در صورتیکه نیاز به اجاره جرثقیل خاور دارید در خدمت شما عزیزان هستیم.

اجاره جرثقیل برای حمل و نقل کالا

ایران جرثقیل با رعایت تمام موارد ایمنی، تجهیزات و استاندارد های روز و کارشناسان حرفه ای و آموزش دیده، خدمات ارائه می کند. اگر حمل و نقلی دارید و یا نیاز به اجاره انواع جرثقیل دارید، ایران جرثقیل همواره آماده ارائه خدمات در زمینه اجاره جرثقیل می باشد.

به ما بسپارید

در صورتیکه نیاز به اجاره ندارید و یا حجم کالاهای شما کم است آماده ایم تا کل فرآیند حمل و نقل شما را بر عهده گرفته و حمل و نقل خوبی برای شما رقم بزنیم.

مشاوره رایگان

اگر در حمل و نقل خود نیاز به مشاوره دارید در خدمت شما هستیم تا به صورت کاملا رایگان شما را راهنمایی لازم کنیم. به شما اطمینان می دهیم حتی اگر کالای شما توسط ما امکان حمل و نقل نداشته باشد شما را راهنمایی لازم کنیم.

در آخر برای کسب اطلاعات بیشتر از انواع جرثقیل ها و بالابرها و کاربرد هریک از آنها به وب سایت ما مراجعه کنید.

:شماره تماس

09122076287

09127150057

02133462435

وب سایت: iranjarsaghil.com

 


پایان مطلب


 

مطالب پیشنهادی و مرتبط 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :
با ثبت آگهی در نیازمندیها، فروشت رو افزایش بده و با خرید رپورتاژ آگهی، سئوی سایتت رو تقویت کن!!! (کمپین تبلیغاتی سایت بسپار) (نمونه رپورتاژ)

بازگشت به مجله اینترنتی بسپارمگ


برترین مطالب >>> برترین ها